Як перестати відкладати все на завтра?

На тренінгу ви навчитеся не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні, послухаєте історії, у яких пізнаєте себе та зрозумієте причини відкладання на потім. Поговоримо про види прокрастинації та визначимо, хто до якого виду належить, зрозумієте, чому прокрастинація може приносити багато страждань та чому у прокрастинаторів не вистачає часу

Спикеры

Олександра Лукавецкая
Web, UX / UI & Identity designer, ментор, спикер, предприниматель.

Старт

16.02.2019 - 11:00

Завершение

16.02.2019 - 14:00

Адрес

г. Киев, проспект Победы, 33, «TrainingKiev»   Показать карту

Категория

Workshop
На тренінгу ви навчитеся не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні, послухаєте історії, у яких пізнаєте себе та зрозумієте причини відкладання на потім. Поговоримо про види прокрастинації та визначимо, хто до якого виду належить, зрозумієте, чому прокрастинація може приносити багато страждань та чому у прокрастинаторів не вистачає часу на важливі справи. Доповідач розкаже про дієві техніки боротьби із прокрастинацією, перевірені на практиці.
+ БОНУС: як жити на повну та здійснювати свої мрії. На вас чекає багато практики. По завершенню майстер-класу ви станете іншою людиною!
Хочете на практичний тренінг? Квитки за посиланням
 
Для кого: тренінг підходить для людей, що готові працювати над собою та приділяти час для свого розвитку.
 
Спікер: Олександра Лукавецька — Web, UX/UI & Identity designer, ментор, спікер, підприємець. Понад 6 років досвіду роботи у сфері дизайну: професійне портфоліо налічує логотипи, фірмові стилі, веб сайти, мобільні додатки. Працює UX/UI ментором у «GoIT», UX PRO коуч у «IT Education Academy (ITEA)», UX/UI експерт у «Ampli» , спікер, проводить майстер класи, тренінги та воркшопи, має команду по розробці сайтів та мобільних додатків, працює із стартапами та проводить онлайн/офлайн консультації. Олександра веде блог про подорожі, саморозвиток та продуктивість в інстаграмі, мандрівниця: відвідала 40 країн та щороку досягає 50 цілей.
 
Программа: 
  • Причини прокрастинації
  • Види прокрастинації. Який із видів приносить багато страждань та не є помітним?
  • Як пізнати перфекціоніста та чому бути ним погано?
  • 7 дієвих технік боротьби із прокрастинцією
  • Як жити на повну та здійснювати свої мрії + практика + кейси
  • Корисні додатки для смартфону

БОЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Веб-сайт

https://www.facebook.com/events/282166289080833/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *