Наша команда

це союз тренерів, професіоналів та однодумців, переконаних що успіх залежить від постійноого розвитку і навчання. Щодня ми працюємо над створенням спільноти людей, які хочуть рости і розвиватися разом.

Микола Митько

CO-FOUNDER/TRAINER

Бізнес-тренер, Agile coach, керівник проектів. Спеціалізація навчання: класичні методології управління проектами (PMBOK PMI), гнучкі методології управління проектами (Agile, Scrum, Lean), командоутворення, менеджмент.		

Ivan Rudiuk

CO-FOUNDER/CEO/IT-MANAGER

Rich experience in IT-management (from management of the development team to the Department management)Focused on an effective and balanced management. Gaining not only short-time results, but also strategic benefits, such as team development and customer’s respect.

Артур Селецкий

CO-FOUNDER/TRAINER

Head of PMO в Lizard Soft, практикуючий бізнес-аналітик і керівник проектів, 14 років досвіду в системному і бізнес-аналізі, 8 років досвіду в управлінні проектами, засновник клубу бізнес-аналітиків і керівників проектів IT Network, Президент клубу бізнес-аналітиків – ВА Network, тренер в GROW.		

Ольга

Бойко

CHIEF OPERATING OFFICER, EVENT-MANAGER

Бізнес-аналітик, організатор клубних зустрічей, тренінгів та конференцій присвячених бізнес-аналізу.
Для мене важливий результат, тому задоволення від заходу, кількість отриманих інсайдів, корисних знайомств і ваша кінцева продуктивність – головна рушійна сила моєї роботи.

Анна

Галуштенко

EVENT | MARKETING MANAGER

Консультант з впровадження IT рішень в компанії Deloitte. Розробляю рішення, які допомагають бізнесам стати Діджитал і поліпшити внутрішні процесси.Разрабативаю рішення, які допомагають бізнесам стати Діджитал і поліпшити внутрішні процеси.
Ментор стартапів за частиною business / product development.
В IT Network – івент менеджер і маркетинг менеджер. Займаюся організацією клубів і конференцій, маркетингом і побудовою стратегії компанії.

Наталия

Юшко

EVENT | TRAINING MANAGER

Працювала консультантом систем Microsoft Office365, де придбала досвід роботи з різними клієнтами, їх запитами і хотєлками і різними бізнес-процесами.
Зараз – Business Analyst в Netcracker, працюємо над розробкою рішень для великих іноземних телекомунікаційних компаній.
В IT Network – Event & Training Manager, організовую клуби для проектних менеджерів, майстер-класи та великі конференції.

Наші викладачі

це практики з великим досвідом роботи як в навчанні керівників, так і в реальній практиці управління командою, і управління проектами. Крім відкритих тренінгів, наша команда проводить тренінги “під ключ”, для розвитку вашої компанії з актуальними світовими технологіями менеджменту, адаптованість до реальної бізнес-середовищі.

Сергій Семенов

SCRUM MASTERDELIVERY MANAGER, LUXOFT

Agile практик, який за останні 7 років мав честь працювати з 19 командами розробки на різних менеджерських позиціях: Team Lead, Agile Project Manager, Scrum Master, Delivery Manager. Брав участь в двох Agile трансформаціях, де і отримав безцінний досвід масштабування Scrum по LeSS і Nexus.
Почав використовувати Kanban, як надбудову над Scrum, ще до того як це стало мейнстрімом.

Олександра Лукавецька

WEB, UX / UI & IDENTITY DESIGNER

Більше 6 років досвіду роботи в сфері дизайну: професійне портфоліо налічує логотипи, фірмові стилі, веб-сайти, мобільні додатки. Працює UX / UI ментором в «GoIT», UX PRO коуч в «IT Education Academy (ITEA)», UX / UI експерт в «Ampli», спікер, проводить майстер-класи, тренінги та воркшопи, має команду з розробки сайтів та мобільних додатків, працює з стартапами і проводить онлайн / оффлайн консультації.

Микола Митько

CO-FOUNDER/TRAINER

Бізнес-тренер, Agile coach, керівник проектів. Спеціалізація навчання: класичні методології управління проектами (PMBOK PMI), гнучкі методології управління проектами (Agile, Scrum, Lean), командоутворення, менеджмент. Практичне застосування різних методологій і принципів: Agile, Scrum, Lean, Kanban, Kaizen, CCPM, PMBOK PMI, RUP, P2M;

Артур Селецький

CO-FOUNDER/TRAINER

Head of PMO в Lizard Soft, практикуючий бізнес-аналітик і керівник проектів, 14 років досвіду в системному і бізнес-аналізі, 8 років досвіду в управлінні проектами, засновник клубу бізнес-аналітиків і керівників проектів IT Network, Президент клубу бізнес-аналітиків – ВА Network, тренер в GROW.