IT Network BACon AllStars '19

IT Network BACon AllStars – це велика конференція бізнес-аналітиків, керівників проектів та продуктових менеджерів. Конференція пройде чотирма потоками: BA&PO Talks, PM&PdM Talks, Architecture stage, Workshops. Багато потужних доповідей та насичених знаннями воркшопів. Цього разу ми святкуємо 5 років IT Network, тож до постійних учасників з напрямків бізнес-аналізу та менеджменту долучаться

Початок

23.11.2019 - 09:00

Завершення

23.11.2019 - 18:00

Адреса

проспект Перемоги, 84, Київ   Переглянути мапу

Категорія

Conference

IT Network BACon AllStars – це велика конференція бізнес-аналітиків, керівників проектів та продуктових менеджерів. Конференція пройде чотирма потоками: BA&PO Talks, PM&PdM Talks, Architecture stage, Workshops. Багато потужних доповідей та насичених знаннями воркшопів.

Цього разу ми святкуємо 5 років IT Network, тож до постійних учасників з напрямків бізнес-аналізу та менеджменту долучаться і гуру архітектури програмних рішень.

Нарешті, невід’ємною частиною заключної конференції року від IT Network є нагородження найкращих. Цього року будуть представлені наступні номінації:
– Бізнес-аналітик року
– Проектний менеджер року
– Кращий спікер
– Краща доповідь

Як завжди, учасників конференції чекатиме безліч приємних сюрпризів. Ми розіграємо подаринки та постараємось забезпечити добрий настрій протягом всього дня.
IT Network BACon – це можливість чудово провести день в колі колег і однодумців, збагатитись знаннями і отримати заряд позитивної енергії для майбутніх звершень. А також – це прекрасна можливість для продуктивного нетворкінгу та набуття корисних знайомств.

Деталі конференції на сайті: https://bacon.itnetwork.com.ua/

БІЛЬШЕ ПОДРОБИЦЬ

Контакти:

+38 093 978 86 17

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *