Як перестати відкладати все на завтра?

Адреса

М. Київ, проспект Перемоги, 33, "Трейлінгкиїв"   Пореглянути карту

Категорія

Тренінг
На тренінгу ви навчитеся не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні, послухаєте історії, у яких пізнаєте себе та зрозумієте причини відкладання на потім. Поговоримо про види прокрастинації та визначимо, хто до якого виду належить, зрозумієте, чому прокрастинація може приносити багато страждань та чому у прокрастинаторів не вистачає часу на важливі справи. Доповідач розкаже про дієві техніки боротьби із прокрастинацією, перевірені на практиці.
+ БОНУС: як жити на повну та здійснювати свої мрії. На вас чекає багато практики. По завершенню майстер-класу ви станете іншою людиною!
Хочете на практичний тренінг? Квитки за посиланням
Для кого: тренінг підходить для людей, що готові працювати над собою та приділяти час для свого розвитку.
Спікер: Олександра Лукавецька — Web, UX/UI & Identity designer, ментор, спікер, підприємець Понад 6 років досвіду роботи у сфері дизайну: професійне портфоліо налічує логотипи, фірмові стилі, веб сайти, мобільні додатки. Працює UX/UI ментором у «GoIT», UX PRO коуч у «IT Education Academy (ITEA)», UX/UI експерт у «Ampli» , спікер, проводить майстер класи, тренінги та воркшопи, має команду по розробці сайтів та мобільних додатків, працює із стартапами та проводить онлайн/офлайн консультації. Олександра веде блог про подорожі, саморозвиток та продуктивість в інстаграмі, мандрівниця: відвідала 40 країн та щороку досягає 50 цілей.
Програма:
  • Причини прокрастинації
  • Види прокрастинації. Який із видів приносить багато страждань та не є помітним?
  • Як пізнати перфекціоніста та чому бути ним погано?
  • 7 дієвих технік боротьби із прокрастинцією
  • Як жити на повну та здійснювати свої мрії + практика + кейси
  • Корисні додатки для смартфону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *